Yazar, kendisi ile ilgili bilgi paylaşmamış.
Powerbeats 4 Hakkında Yeni Bilgiler Yayınlandı

Apple bünyesinde yer alan Beats'in piyasaya sunmaya hazırlandığı yeni kulaklığı olan Powerbeats 4 Wireless ile ilgili yeni görseller ve bilgiler ortaya çıktı. Kablosuz kulaklık, tasarım konusunda önceki nesli andırıyor. Yeni kablosuz kulaklık, daha önce Apple AirPods Pro'da bulunan H1 yongasını kullanacak.

Beats, Apple tarafından 2014 yılında satın alınmıştı. Beats’in bu yeni kulaklığı olan Powerbeats 4 Wireless, çok uzun süredir kullanıcılar tarafından merak edilen bir cihaz. Daha önce FCC sertifikası ve iOS 13.3.1’de kendis ile ilgili ipuçları ortaya çıkmış olan kablosuz kulaklık, edinilen yeni bilgilere göre kısa bir zaman sonra resmen tanıtılacak gibi duruyor.

Sızdırılan görsellerde beyaz, siyah ve kırmızı şeklinde üç değişik renkte gözüken kablosuz kulaklıklar, tasarım olarak da geride bıraktığımız sene tanıtımı yapılan Powerbeats 3 Wireless modeline oldukça benziyor. Bununla beraber kulaklık, iki adet kablosuz kulaklığı birbirlerine bağlayan boyun askısına da sahip. Bu özellik önceki modellerde de bulunuyordu.

Powerbeats 4 Wireless Kulaklıkta Hangi Özellikler Yer Alacak?

Image title

Apple bünyesinde yer alan Beats, Apple’ın daha AirPods Pro kulaklığında bulunan H1 kablosuz yongasını yeni kulaklıkta tercih etti. Bu yonga ile birlikte diğer modele göre daha da kararlı bir şekilde bağlantı sunabilecek olan kablosuz kulaklık, "Hey Siri" şeklinde olan bazı komutları algılayabilecek ve aynı zamanda sesli asistan için de daha üst düzey bir şekilde destek sunabilecek.

Powerbeats 4 Wireless kulaklıklarında bulunan H1 yongasının getirdiği avantajlar sadece bununla da sınırlı değil. Yeni kulaklık bu noktada yenilenen teknolojisi nedeniyle çok daha uzun bir pil ömrü sunabiliyor. Sızdırılan bilgilere göre yeni Powerbeats 4 Wireless bir tek şarj ile birlikte 15 saat çalışabilecek. Bu süre de şu an mevcut olan modele göre 3 saat daha fazla bir kullanım süresi demek.

Powerbeats 3 Wireless modelinde bulunan hızlı şarj desteği bu modelde de yer alacak. Böylelikle kulaklık, hızlı şarj özelliği ile 5 dakika süren bir şarj ile 60 dakika süre boyunca müzik çalabilecek.

Beyaz, siyah ve kırmızı olmak üzere üç değişik renk seçeneği ile birlikte piyasaya sürülmesi beklenen Powerbeats 4 Wireless’ın resmi olarak zaman piyasaya çıkacağı ise henüz açıklanmadı. Bununla beraber Beats imzalı olan yeni kablosuz kulaklıkların piyasaya ne kadar bir fiyat ile çıkacağı konusunda da henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Powerbeats 4 Hakkında Yeni Bilgiler Yayınlandı başlıklı yazı Emrah Çınar tarafından 11 Mart 2020 Çarşamba, 21:32 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre