Yazar, kendisi ile ilgili bilgi paylaşmamış.
Samsung Galaxy Note 20 Serisi Özellikleri

Samsung önümüzdeki yaz döneminde piyasaya sürmeyi hedeflediği Galaxy Note 20 serisinin yeni ayrıntıları ortaya çıktı. Yeni çıkacak seride bulunacak üç modelde ise 128 GB büyüklüğünde bir depolama alanı olacağı bildirildi.

Güney Koreli teknoloji firması devi Samsung, önümüzdeki dönemde satışa sunmayı amaçladığı yeni bir ürünü daha Galaxy Note ailesine eklemeyi planlıyor. Önümüzdeki yaz döneminde piyasaya sürülmesi amaçlanan Samsung Galaxy Note 20 ailesi ile ilgili olarak bazı yeni bilgiler paylaşıldı.

Paylaşılan yeni bilgilere göre Galaxy Note 20 serisinin 128 GB boyutlarında bir depolama alanına sahip olacağı bildirildi. Samsung 'un bünyesinde Project C şeklinde geçen telefonlarda ek olarak mikro SD yuvasının da yer alacağı belirtiliyor. Böylelikle depolama alanı daha da genişletilebilecek. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Note 10 ile beraber Note 10+ modelleri 256 GB büyüklüğünde bir depolama alanı sunmuşlardı. Fakat Note 10 modelinde mikro SD yuvası yer almıyordu.

Samsung Galaxy Note 20

İddialara göre Samsung Galaxy Note 20, Note 20 Ultra ve Note 20 Plus modelleri olmak üzere üç model piyasaya sürebilir. Bu modeller ise Snapdragon 865 Plus işlemciye sahip olacaklar.

Ayrıca Galaxy Note 20 'nin model numarasının ise SM-N981 olacağı açıklanmıştı. Galaxy Note modeli için model numarası ise N971’di. Şu ana kadar, yeni ürün olan Galaxy Note 20 ile ilgili olarak çok fazla detay bulunmuyor. Fakat bu seride kamera sisteminin özelliklerinin daha da yükseltileceği bekleniyor. Halihazırda Galaxy S20 modelinde 40 MP ön kamera, 108 MP geniş açılı kamera, 12 MP ultra geniş açılı kamera, 48 MP telefoto kamera ile birlikte derinlikli görüş kamerası da bulunuyor.

Yeni cihazın depolama alanı olarak 128 GB'lık bir boyuta sahip olacağı düşünüldüğünde ve ayrıca telefonun 8K olarak da kayıt yapabileceği göz önüne alındığında cihazda ek olarak bir mikro SD kart yuvasının da olacağı düşünülüyor. Galaxy Note 20’nin ne zaman piyasaya çıkacağı ise henüz resmi olarak açıklanmadı. Fakat geçtiğimiz yıllarda firmanın Note serilerini piyasaya sunduğu tarihler göz önüne alındığında yeni ürünün ise Ağustos ayında tanıtılacağı tahmin ediliyor. Düzenlenecek lansmanın iki hafta sonrasında ise satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy Note 20 Fiyatı

Samsung Galaxy Note 20 serisinin ne kadar olacağı ise henüz resmi olarak açıklanmadı. Bazı söylentilere göre cihazın fiyatının 1000 ABD Doları'nın biraz üzerinde olacağı düşünülüyor. Galaxy Note 20+ modelinin ise yaklaşık olarak 1200 Dolar seviyesinde olması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 20 Serisi Özellikleri başlıklı yazı Emrah Çınar tarafından 05 Mart 2020 Perşembe, 21:16 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre